Etkinlik Rehberi: The Underwater Paradise 30 Ocak-7 Şubat

Etkinlik Rehberi: The Underwater Paradise 30 Ocak-7 Şubat


Sömestre tatilinin en renkli, en eğlenceli ve en keyifli gösterisi “The Underwater Paradise”, IEG Live ve 73 Organizasyon işbirliği ile 29-30-31 Ocak ve 06-07 Şubat’ta Volkswagen Arena’da…

Drama, pandomim, dans, illüzyon, kukla, kum sanatı ve sihrin, köpüklerin büyüleyici güzelliği ve şaşırtıcı lazer gösterileri, özel efekt ve ışık şovları ile harmanlanmansı ‘the Underwater Paradise’ her yaş için eşsiz ve mükemmel kılıyor.

Hayatın gri veya rengarenk olabileceğini hepimiz biliyoruz. Endişelenmeyin! Bu kez hayat çok renkli olacak!

Yüksek etkileşim ile izleyiciyi gösteriye katan formatı sayesinde hem çocuklar hem de yetişkinler oyundan aynı derecede keyif alabilecek; yüksek derecede görsel içerik (tüm gösteri müzikal olduğu için hiç konuşma yoktur) ve farklı perspektiften yorumlanabilen konusu ile yetişkinleri düşündürürken, çocukları gülümsetecek.

Bay B’nin renkli sualtı dünyası Bubblelandia’ya beklenmedik yolculuğu…

Yine toplantılar, yapılacak işler ve teslim edilmesi gereken projelerle dolu bir günün ardından, Bay B. kendini sanki sihirli bir şekilde Bubblelandia adında olağanüstü, renkli ve neşeli bir diyara ışınlanmış bulur.

Bubblelandia keyifli gezintilerin, rüyaların, dinleme ve izlemenin, zevkin, mucizelerin ama her şeyin ötesinde tatlı düşlerin ülkesidir.

Bubblelandia’nın yerlileri (denizatları, ejderha balıkları, deniz yıldızları, deniz kızları, palyaço balıkları ve diğerleri) Bay B’ye sular altındaki hayallerin gerçeğe dönüştüğü bu güzel dünyadaki gezisinde eşlik ederken siz de onu takip edebilirsiniz. Aniden her şekil ve renkten milyonlarca baloncuklar, köpük dalgalar ve diğer sürprizler sizi bu keyif ve özgürlüklerin paralel evrenine taşımak için yutacak.

 Biletleri Biletix’te…
Adres:
Volkswagen Arena

Maslak Ayazaga Cad. (Ayazaga Cendere Yolu) No:4A Sarıyer, 343
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ